Szybka pożyczka na raty

Chcesz uzyskać szybkie pieniądze? Zależy Ci na minimalnych formalnościach i zaoszczędzeniu czasu? Jeśli tak, to pożyczka na raty przez Internet z sektora pozabankowego może okazać się najlepszym rozwiązaniem.

Pożyczka ratalna online została stworzona właśnie po to, by uzyskanie potrzebnych pieniędzy stało się prostsze i szybsze niż kiedykolwiek. Procedury zostały tu ograniczone do absolutnego minimum, a środki można wydać na każdy cel.

Wystarczy tylko, że uzupełnisz krótki i łatwy wniosek online i odczekasz moment na decyzję instytucji pożyczkowej. Gdy będzie ona pozytywna, to następuje przelew w ekspresowym tempie. Możesz aplikować o nawet 60 000 zł.

Jak działa prosta pożyczka na raty?

Internet i nowoczesne rozwiązania teleinformatyczne sprawiają, że pożyczanie stało się niezwykle proste. Z kolei długoterminowe pożyczki na raty umożliwiają uzyskanie znacznych sum pieniędzy z wygodną ratą.

Wybierz kwotę suwakiem

Wybierz potrzebną kwotą pieniędzy przez nasz kalkulator.

Zdobądź pieniądze po akcpetacji

Uzyskaj akceptację od pożyczkodawcy i ciesz się z gotówki!

Uzupełnij wniosek pożyczkowy

Podaj potrzebne informacje przez komputer lub telefon.

Plusy i minusy pożyczki na raty online

 

 

Ratalne pożyczki online stały się tak popularne w Polsce zwłaszcza z następujących powodów:

  • Minimum formalności – z zasady pozabankowe pożyczki są zawierane na dowód osobisty. Rzadko kiedy potrzebna jest inna dokumentacja.
  • Prosta aplikacja – o pożyczki ratalne można ubiegać się przez telefon lub komputer. Wystarczy uzupełnić prosty wniosek przy użyciu dowolnej przeglądarki internetowej.
  • Na każdy cel – zasadniczo pożyczki ratalne można wydać w dowolny sposób. Pieniądze można przeznaczyć między innymi na remonty, zakup samochodu lub sprzętów domowego użytku, czy sfinansowanie wakacji.
  • Wysokie sumy – o ile popularne krótkoterminowe chwilówki opiewają na raptem kilka tysięcy złotych, o tyle przez długoterminowe pożyczki na raty online można zdobyć nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych.
  • Spory poziom anonimowości – wszelkie formalności można załatwić niemal bezobsługowo. Nie trzeba nawet wychodzić z domu, ponieważ aplikacja przebiega w 100% przez Internet.
  • Błyskawiczne tempo – wypełnienie wniosku o pożyczkę online to kwestia dosłownie chwili. Automatyzacja procesów sprawia zaś, że również instytucja pożyczkowa sprawnie wydaje decyzję i przelewa środki.

Równocześnie ważne jest to, by pożyczki na raty zaciągać z wiarygodnego źródła na korzystnych warunkach. Należy też oczywiście pamiętać o tym, że pożyczkę online, tak jak każde zobowiązanie finansowe trzeba kiedyś spłacić. Terminowe uregulowanie zobowiązania jest warunkiem braku naliczania dodatkowych kosztów.

Krótko mówiąc, pożyczki ratalne mogą być bardzo pomocne, o ile zaciąga się je z rozsądkiem.

Ile można pożyczyć na raty przez Internet?

Wartość pożyczki zawsze zależy od indywidualnych ustaleń. W praktyce maksymalna kwota pożyczki na raty jest zależna od polityki pożyczkodawcy, długości okresu kredytowania i zdolności kredytowej. Przez RataPro możesz aplikować o kwoty z zakresu od 1 000 zł do aż 60 000 zł.

APLIKUJ O POŻYCZKĘ WŁAŚNIE TERAZ!

Dlaczego pożyczki internetowe są tak wygodne?

Dawniej uzyskanie pożyczki było żmudnym procesem, który niemal zawsze wiązał się z koniecznością odwiedzenia banku. Tymczasem procedury bankowe są liczne i skomplikowane. Przy aplikowaniu o kredyt bankowy trzeba przecież dysponować plikiem dokumentów i uzupełnić szereg wniosków. Koniec końców uzyskanie finansowania w sektorze bankowym i tak jest mocno niepewne. Banki wymagały i nadal wymagają wielkiej zdolności kredytowej i wręcz perfekcyjnej historii kredytowej. Wielu ludzi z mniej lub bardziej formalnych względów nie jest w stanie spełnić tych wyśrubowanych wymagań banków.

Pozabankowi pożyczkodawcy działają zaś na zupełnie innych zasadach. Instytucje pożyczkowe online stawiają przed swoimi klientami znacznie łagodniejsze kryteria do spełnienia niż banki. Zdolność kredytowa jest tu wyliczana znacznie korzystniej dla klienta z uwzględnieniem wszelkich ewidencjonowanych źródeł dochodu. Również historia kredytowa, w tym sytuacja w katalogach dłużników jest oceniana w sposób zdecydowanie łagodniejszy.

Nade wszystko prywatne instytucje pożyczkowe dążą do uproszczenia procedur i formalności. Stąd w sektorze pozabankowym multum pożyczek jest przyznawanych na sam dowód osobisty bez żadnych zaświadczeń o dochodach. Ponadto instytucje pożyczkowe w pełni wykorzystują potencjał współczesnej technologii i Internetu. Dla klientów oznacza to możliwość prostego zdobycia finansowania bez konieczności wychodzenia z domu. Z kolei sam przelew może trafić na konto nawet w zaledwie 15 minut od momentu zawarcia umowy o pozabankową pożyczkę na raty online.

Kim są pozabankowi pożyczkodawcy?

 

 

 

Poniekąd każdy podmiot może zostać pozabankowym pożyczkodawcą. Oferty tego typu są więc oferowane zarówno przez osoby indywidualne, jak i firmy. W rzeczywistości pod pojęciem pozabankowego pożyczkodawcy zwykle rozumie się wyspecjalizowane instytucje pożyczkowe. Są to przedsiębiorstwa, które zajmują się oferowaniem tzw. chwilówek lub długoterminowych pożyczek na raty.

Współcześnie zdecydowana większość pozbankowych pożyczkodawców w znacznym stopniu lub w całości skupia swe działania w Internecie. Wykorzystanie sieci sprawia, że oferty pożyczek stają się dla klientów dostępne praktycznie zawsze i wszędzie. By móc złożyć aplikację, wystarczy tylko znajdować się w miejscu z dostępem do Internetu.

Rynek pożyczek pozabankowych jest znacznie bardziej konkurencyjny niż ten bankowy. Wszakże prywatnym pożyczkodawcą może zostać niemal każdy. Stąd sieć pełna jest ofert pozbankowych pożyczek, w tym tych oferowanych na raty. Wysoka konkurencyjność to doskonała wiadomość dla klientów. Instytucje pożyczkowe muszą przecież rywalizować między sobą o klientów, a to oznacza konieczność przygotowania dobrych ofert pożyczkowych.

Jednocześnie mnogość ofert sprawia, że klientom ciężko czasem wybrać jedną konkretną propozycję. Gdy bowiem ofert jest tak dużo, to trudno określić, która z nich jest najkorzystniejsza, a przy tym bezpieczna. Między innymi dlatego warto skorzystać z naszego wsparcia. W RataPro z łatwością można znaleźć atrakcyjną ofertę pożyczki na raty pochodzącą od uznanej instytucji pożyczkowej.

Dla kogo przeznaczona jest pożyczka ratalna?

Poniekąd szybka pożyczka ratalna na dowód jest dostępna dla każdego chętnego. Wymagania są tu przecież niezwykle łagodne i praktycznie każdy je spełnia. Wystarczy więc skorzystać z darmowego kalkulatora pożyczkowego RataPro, by w mgnieniu oka uzyskać ofertę dopasowaną do potrzeb.

Wśród podstawowych kwestii formalnych, jakie należy spełnić, pojawia się pełnoletniość oraz legitymowanie się ważnym dowodem osobistym. Z przyczyn technicznych trzeba też mieć dostęp do Internetu, adres e-mail, aktywny numer telefonu komórkowego, a zwykle i konto w którymś polskim banku.

Trzeba też pamiętać, że każdy poszczególny pożyczkodawca ma własne wymagania. Wielu pożyczkodawców określa przedział wiekowy dla swoich klientów. Przykładowo dana instytucja pożyczkowa może kierować swe usługi dla osób w wieku od 20 do 75 lat. Ponadto pożyczkodawcy sprawdzają zdolność i historię kredytową, w tym chociażby sytuację w katalogach BIK. Jednakże instytucje pożyczkowe słynną z wyrozumiałości wobec swoich klientów i w większości przypadków są gotowe na wydanie pozytywnej decyzji, zawarcie umowy o pożyczkę i wypłatę środków.

Jak szybko otrzymam pieniądze?

 

 

 

Pozabakowe pożyczki naprawdę często trafiają na konto bankowe w zaledwie 15 minut od chwili zawarcia umowy. Wynika to z tego, że instytucje pożyczkowe w trosce o klienta automatyzują procesy i wysyłają pieniądze w dosłownie moment.

Niemniej faktyczny czas załatwienia pożyczki na raty zależy od kilku czynników. Na szczęście pożyczkobiorca ma nie duże wpływ. Praktyka ukazuje, że zdecydowana większość pożyczek pozabankowych jest załatwianych w maksymalnie jeden dzień roboczy.

By szybko zdobyć pieniądze, warto skorzystać w RataPro. To sprawi, że w ekspresowym tempie znajdzie się odpowiednią dla siebie ofertę pożyczki. Przed wysłaniem wniosku, warto jeszcze się upewnić, że nie zawiera on żadnych błędów i literówek, aby później nie trzeba było nanosić poprawek.

Polecamy też, by w toku aplikowania o pożyczkę tożsamość potwierdzać przez darmowe aplikacje zapewniane przez pożyczkodawców. Wtedy to pozytywna weryfikacja tożsamości nastąpi w jednej chwili. Internetowe pożyczki są najszybciej finalizowane, gdy wniosek składa się w dzień roboczy w godzinach porannych lub okołopołudniowych.

Szybkość załatwienia pożyczki ratalnej online i ekspresowe otrzymanie środków finansowych to ogromna zaleta. Pieniądze często są przecież potrzebne na już.

 

CHCĘ SZYBKĄ POŻYCZKĘ!

 

Kiedy warto zaciągnąć pożyczkę ratalną online?

W wielu życiowych sytuacjach zaciągnięcie błyskawicznej i prostej pożyczki pozabankowej przez Internet może okazać się słusznym wyborem.

Po finansowanie tego typu można sięgnąć zwłaszcza wtedy, gdy zależy na czasie. Od internetowych pożyczkodawców potrzebne pieniądze można wszakże zdobyć niemalże natychmiastowo.

Pozabankowe pożyczki ratalne są też dedykowane tym, którzy chcą sobie oszczędzić formalności. Możliwość załatwienia wszystkich formalności na dowód i bez wychodzenia z domu mocno wszystko upraszcza.

Ratalne pożyczki w przeciwieństwie do chwilówek poleca się też ludziom, którzy chcą otrzymać większe sumy pieniędzy. Pożyczka na raty może przecież opiewać nawet na kilkadziesiąt tysięcy złotych, a to umożliwia zrealizowanie niejednego celu zakupowego.

Ponadto aplikowanie o pożyczki pozabankowe na raty jest wskazane osobom, które z różnych względów nie mają szans na otrzymanie kredytu bankowego. Instytucje pożyczkowe stawiają znacznie łagodniejsze wymagania od banków, przez co szanse zdobycia potrzebnych pieniędzy są znacznie większe.

Czy na Ratapro otrzymam szybką pożyczkę?

Jesteśmy tu po to, by pomóc Ci znaleźć szybkie finansowanie. Już teraz wybierz potrzebną sumę pieniędzy i wypełnij naprawdę uproszczony wniosek o pożyczkę ratalną. Gdy tylko uzyskasz akceptację od instytucji pożyczkowej i zawrzesz umowę, to pieniądze bezzwłocznie trafią na wskazane przez Ciebie konto bankowe.

APLIKUJ O POŻYCZKĘ TERAZ!

FAQ

Za pośrednictwem RataPro możesz aplikować o kwoty od 1 000 zł do 60 000 zł.

W RataPro wyspecjalizowaliśmy się w pożyczkach ratalnych z okresem kredytowania wynoszącym do 3 miesięcy do 4 lat.

Po uzyskaniu akceptacji od pożyczkodawcy i zawarciu umowy o pożyczkę, środki mogą zostać zaksięgowane na koncie w zaledwie kwadrans.

Z zasady pieniądze z pozabankowych pożyczek ratalnych można wydać na dowolne cele konsumpcyjne.

Po prostu wybierz potrzebną kwotę suwakiem, a następnie uzupełnij krótki i wysoce intuicyjny wniosek pożyczkowy online.